Testowe stanowiska do cięcia

Testowe stanowiska do cięcia

 

Możliwość bezpłatnego przetestowania naszych maszyn na własnym produkcie

Urschel oferuje swoim klientom cenną usługę — bezpłatne cięcia testowe produktów. Takie testy mogą pomóc w pracach badawczo-rozwojowych, a także zapewnić informacje na temat różnych maszyn, co ułatwi podjęcie decyzji o zakupie. Pozwoli również odkryć dodatkowe możliwości cięcia posiadanych maszyn firmy Urschel. Jako Twój partner w dziedzinie produktywności, Urschel zapewnia wiedzę specjalistyczną, dzięki czemu możesz stale odnosić sukcesy w tej ciągle zmieniającej się, dynamicznej branży. Opracowujemy maszyny, które są w stanie przy znacznym obłożeniu zapewnić precyzyjne cięcia w zakresie specyfikacji klienta, spełniając jego cele produkcyjne i ulepszając produkty końcowe w celu zmniejszenia ilości odpadów i maksymalizacji zysków. Urschel współpracuje z klientami zarówno przed sprzedażą, jak i w okresie długoterminowym. Zwróć się do firmy Urschel, aby otrzymać cenne materiały pozwalające spełnić wszystkie Twoje wymagania w zakresie cięcia. Klienci mogą umówić się na wizytę w oddziale firmy w celu przeprowadzenia cięcia testowego swojego produktu lub po prostu wysłać próbki swoich produktów do cięcia testowego. Odwiedzający mogą również zarezerwować oprowadzenie po całym zakładzie, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat najnowocześniejszych praktyk produkcyjnych firmy Urschel.



Zapraszamy do przetestowania urządzeń do cięcia żywności firmy Urschel na własnych produktach

Urschel dysponuje stanowiskami testowymi do cięcia produktów w wielu miejscach na świecie. Jesteśmy gotowi na współpracę z klientami w zakresie wszystkich zastosowań przemysłowego krojenia produktów żywnościowych. Zachęcamy klientów do obecności podczas testów w celu omówienia wszelkich kwestii z wykwalifikowanymi technikami, którzy są w pełni przeszkoleni w zakresie urządzeń firmy Urschel. Bezpłatne i niezobowiązujące testy są dokumentowane i analizowane w obszernym raporcie. Amerykański oddział testowy jest centralnie usytuowany, zaledwie godzinę drogi od Chicago, na obszarze siedziby firmy. Prosimy o kontakt z lokalnym zakładem testowania produktów wymienionym poniżej, aby uzyskać szczegółowe porady na temat konkretnych zastosowań urządzeń Urschel:

 

Stany Zjednoczone
Urschel Laboratories, Inc.
Telefon: + 219 464 4811
info@urschel.com
Kliknij tutaj, aby wyświetlić mapę

Portugal
(Portugalia)

Urschel International Ltd.
Telefon: + 351-21-7710550
portugal@urschel.com

Japan
(Japonia)

Urschel Japan
Telefon: + 81-3-35063531
829-uj@urschelj.co.jp

United Kingdom
(Wielka Brytania)

Urschel International Ltd.
Telefon: +44-116-263-4321
international@urschel.com
Kliknij tutaj, aby wyświetlić mapę

Switzerland
(Szwajcaria)

Urschel International Ltd. Schweiz
Telefon: + 41-55-4424800
swiss@urschel.com

Thailand
(Tajlandia)

Urschel (Thailand) Ltd.
Telefon: + 66 2 285-3952
thailand@urschel.com

France
(Francja)

Urschel International Ltd.
Telefon: + 33 1 60 75 77 77
france@urschel.com

Poland
(Polska)

Urschel International Polska Sp. z o.o.
Telefon: + 48 22 727 10 07
poland@urschel.com

China
(Chiny)

Urschel China Ltd.
Telefon: + 86-21-5265 3971
china@urschel.com

Netherlands
(Holandia)

URSCHEL B.V.
Telefon: + 31-343-575454
netherlands@urschel.com

Greece
(Grecja)

Urschel Hellas
Telefon: + 30-1-02828989
greece@urschel.com

India
(Indie)

Urschel India Trading Private Limited
Telefon: + 91-20-6680 3400
india@urschel.com

Germany
(Niemcy)

Urschel Deutschland GmbH
Telefon: + 49-6002-9150-0
germany@urschel.com

Singapore
(Singapur)

Urschel Asia Pacific Pte. Ltd.
Telefon: + 65-6254-7757
asia@urschel.com

Argentina
(Argentyna)

Urschel Latinoamérica
Telefon: + 0341-3171400
mmandel@urschel.com

Spain
(Hiszpania)

Urschel España SL
Telefon: +34 91 002 31 02
spain@urschel.com

Italy
(Włochy)

Urschel International Ltd.
Telefon: +39 - 0141 87 86 36
italia@urschel.com

 
 

Kontakt